Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Із 2015 року – депутат Івано-Франківської міської ради 7-го скликання від партії “Самопоміч” як безпартійний. Увійшов до складу фракції цієї партії у міській раді. Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства.

З 2011- 2013 рік - керівник управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської ОДА.

В 2010 балотувався в депутати Івано-Франківської міської ради від партії “Українська народна партія”. Не пройшов. 2006-2010 - депутат Івано-Франківської міської ради 5-го скликання від блоку “Український народний блок Костенка і Плюща”

В 2002 - балотувався в депутати Івано-Франківської міської ради від “Партії Регіонів”. Не пройшов. Заслужений будівельник України. Голова товариства “ЖЕБВП “МЖК Експрес-24”.

Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “інженер-будівельник”. 

Згідно аналізу декларації 2016-го року, за даними ЧЕСНО, став другим у списку найбагатших депутатів Івано-Франківської міської ради. Та першим за кількістю задекларованої нерухомості у власності сім’ї. 2017-го - перший у списку найбагатших депутатів Івано-Франківської міської ради.

Балотування

Фракції

  • Івано-Франківська міська рада 7
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Читайте на ЧЕСНО

Люстрація депутатів із проросійських партій. Що вирішив комітет?

Люстрація депутатів із проросійських партій. Що вирішив комітет?

20 вересня відбулося засідання Комітету з питань організації державної влади та місцевого самоврядування. На ньому розглядали три люстраційні ініціативи, які...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу