Фото: Бушко Іван

Бушко Іван Іванович

Верховна Рада 7, ПР, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 1

Біографія

Народився 10 березня 1969 року в місті Виноградів Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації, член Партії регіонів, проживає в місті Виноградів Закарпатської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Балотування

  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 73, Закарпатська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: ПР
    Не обрано
  • 2006
    список
    Закарпатська обласна рада 6-го скликання
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: ПР
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Закарпатська обласна рада 4-го скликання. Округ 7
    Не обрано
  • 2002
    список
    Верховна Рада 4-го скликання: Яблуко
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 — 27 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 20 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Суверенна європейська Україна"

Кнопкодавство

Дізнатися більше
2 липня 2014

Помічники

Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу