Фото: Пилипенко Олена

Пилипенко Олена Анатоліївна

Біографія Біографія

Народилася 27 грудня 1970 року в м.Зміїв, Харківська область. Освіта повна вища, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, 2000 р., правознавство, юрист. Трудова діяльність. 09.1988 до 08.1989 - старша піонервожата Гусинополянської восьмирічної школи, Харківська область, Зміївський район, с.Гусина Поляна. 09.1989 до 08.1992 студентка Харківського державного університету імені О.М.Горького, м. Харків. 09.1992 до 01.1993 - керівник гуртка художньої самодіяльності Гусинополянської неповної середньої школи, Харківська область, Зміївський район, с.Гусина Поляна. 01.1993 до 02.2000 - тимчасово не працювала. 02.2000 до 12.2000 - провідний юрисконсульт Української лікарні відновного лікування, Харківська область, Зміївський район, с.Дачне. 12.2000 до 11.2002 - головний спеціаліст юридичного відділу апарату Зміївської райдержадміністрації, Харківська область, м.Зміїв. 11.2002 до 10.2005 - начальник юридичного відділу апарату Зміївської райдержадміністрації, Харківська область, м.Зміїв. 10.2005 до 10.2007 - начальник Зміївського районного управління юстиції, Харківська область, м.Зміїв. 10.2007 до 06.2010 - керуючий справами виконавчого апарату Зміївської районної ради, Харківська область, м.Зміїв. 06.2010 до 11.2010 - Керівник апарату Зміївської районної державної адміністрації, Харківська область, м.Зміїв. 11.2010 по 11.2015 - Заступник голови Зміївської районної ради, Харківська область, м.Зміїв. 11.2015 по цей час - Керуючий справами виконавчого апарату Зміївської районної ради. Нагороди, почесні звання: Подяка голови Харківської обласної ради (2008 рік, 2013 рік), Грамота Харківської обласної ради (2013 рік), Подяка голови Зміївської районної ради і голови Зміївської райдержадміністрації (2011 рік), Почесна грамота голови Зміївської районної ради і голови Зміївської райдержадміністрації (2015 рік). Депутат Зміївської районної ради VІ скликання, депутат Харківської обласної ради VІІ скликання. Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, член комісії. Закріплена за Зміївським районом.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Харківська обласна рада 7
  • Відродження

Посади Посади

  • з 15 листопада 2015 - ... Керуючий справами виконавчого апарату Зміївської районної ради
  • 15 листопада 2010 - 15 листопада 2015 Заступник голови Зміївської районної ради
  • 15 червня 2010 - 15 листопада 2010 Керівник апарату Зміївської районної державної адміністрації
  • 15 жовтня 2007 - 15 червня 2010 Керуючий справами виконавчого апарату Зміївської районної ради

Приймальні Приймальні