Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Вахель Юрій

Вахель Юрій Володимирович

Рік народження: 1970

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

У 2015-му році обраний депутатом Київської міської ради від партії “Самопоміч”. 

У 2018 році через скандал із виділенням землі родині однопартійця, 4-х депутатів виключили з партії “Самопоміч”. Вахель та ще 17 депутатів Київради увійшли до депутатської групи “Київська команда”, яку очолив Сергій Гусовський.

Член постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

Вахель, згідно з моніторингом Громадського руху ЧЕСНО, став кандидатом на відкликання з Київради через пропуски засідань сесій і комісій. Зокрема, він пропустив 87% комісій та 82% сесійних засідань.

Депутат тричі подавав заяви про припинення повноважень, і Київрада 25 січня 2018 року зареєструвала відповідний проект рішення. Після цього Вахель подав на розгляд ради четверту заяву, в якій вказав, що передумав складати депутатські повноваження.

Під час голосування за створення Музею на Поштовій, Вахель був відсутній на сесійному засіданні.

За рівнем доходів депутатів Шевченківського району сім’я Вахеля у 2015-му році посіла 3-тє місце. Вахель працює заступником гендиректора  ТОВ "Нобл рекордз Україна" та головним юристом ТОВ "Сателлит" і за 2015 рік отримав майже 1 мільйон 800 тисяч гривень, з яких 1,5 млн - це заробітна плата депутата. 

Освіта. У 1992 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "інженер-електрик". У 1998 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю "правознавство".

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Обʼєднання "Самопоміч"
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу