Фото: Дурдинець Василь

Дурдинець Василь Васильович

Верховна Рада 2, мажоритарка

Балотування

  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 73
    Не обрано

Посади

  • 22 березня 1999 — 30 листопада 2002
    Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
  • 18 червня 1996 — 30 липня 1997
    Перший віце прем'єр-міністр
  • 3 липня 1995 — 18 червня 1996
    Віце-Прем'єр-міністр
  • 29 січня 1992 — 10 травня 1994
    Перший заступник Голови Верховної Ради

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу