Фото: Осика Сергій

Осика Сергій Григорович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 3 липня 1995 - 27 січня 1999 Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі
  • 30 січня 1995 - 11 липня 1995 Віце-прем'єр-міністр
  • 22 серпня 1994 - 30 січня 1995 Міністр зовнішніх економічних зв'язків

Помічники Помічники