Фото: Цимбалюк Михайло

Цимбалюк Михайло Михайлович

Верховна Рада 9, Батьківщина, №15 у списку, Член Політичної Ради Партії Батьківщина

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 15 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Член Політради ВО "Батьківщина", голова Львівської обласної партійної організації.

З 2010 до 2011 року - Голова Львівської ОДА. У 2004-2005 роках та у 2010 році працював Головою Тернопільської обласної державної адміністрації. У 2002 році балотувався до Верховної Ради 4 скликання за 166 округом (Тернопільщина) та до Тернопільської обласної ради 4 скликання як самовисуванець.

У 2011-2014 роках працював ректором Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2007 до 2010 року перебував на посаді начальника ГУМВС України у Полтавській області, а з березня до червня 2010 року — начальника ГУ МВС України у Львівській області. 

З 2005 до 2007 року обіймав посаду начальника Департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВС України, а у 2007 році — начальник Головного управління МВС України у Львівській області.

Також обіймав посади начальника управління ДАІ УМВС України та заступника начальника УМВС України в Тернопільській області. Раніше очолював УМВС в Рівненській області, працював директором дитячо-юнацької спортивної школи у с.Кошляки на Тернопільщині.

Закінчив Тернопільський національний університет ім.В.Гнатюка, Міжрегіональну академію управління персоналом, магістратуру Національної академії внутрішніх справ України. Генерал-лейтенант міліції. Заслужений юрист України.

Балотування

  • 2019
    список №15
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Тернопільська обласна рада 4-го скликання: самовисування. Округ 166
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 166
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Посади

  • 21 грудня 2010 — 2 листопада 2011
    Голова Львівської обласної державної адміністрації
  • 16 червня 2010 — 21 грудня 2010
    Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
  • 15 липня 2004 — 19 січня 2005
    Голова Тернопільської обласної державної адміністрації

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу