Фото: Гайдош Іштван

Гайдош Іштван Ференцович

Біографія Біографія

Народився 5 травня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Берегівський міський голова, безпартійний, проживає в місті Берегове Закарпатської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 74.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 - 27 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 20 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Біров Василь
  • Маргітич Алла
  • Столяр Оксана

На громадських засадах

  • Амбруш Павло
  • Бабяк Золтан
  • Бендик Вероніка
  • Біров Людвік
  • Браун Адальберт
  • Вереш Пейтер
  • Галайда Йосип
  • Гарапко Максим
  • Зан-Шрамм Ібоя
  • Зубаніч Ласло
  • Кевсегі Елемір
  • Кевсегі Марія
  • Ковтун Йолана
  • Кочіш Марія
  • Лазур Вячеслав
  • Лендєл Василь
  • Малеш Іван
  • Матей Юлій
  • Медвідь Степан
  • Нодь Бейло
  • Пейтер Чаба Алайошович
  • Сані Бейла
  • Товт Михайло
  • Шпеник Олександр
  • Щепаняк Володимир
  • Ярмолюк Ілона

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Албок Еден
  • Сегляник Роберт