Фото: Борзов Валерій

Борзов Валерій Пилипович

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 24 серпня 1991 - 20 серпня 1996 Міністр у справах молоді і спорту
  • 6 червня 1991 - 23 серпня 1991 Міністр у справах молоді і спорту УРСР
  • 30 липня 1990 - 5 червня 1991 Голова Державного комітету УРСР у справах молоді, фізичної культури та спорту