Фото: Яцуба Володимир

Яцуба Володимир Григорович

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 11 березня 2010 - 8 грудня 2010 міністр регіонального розвитку та будівництва
  • 21 березня 2007 - 18 грудня 2007 міністр регіонального розвитку та будівництва
  • 3 червня 2003 - 29 липня 2003 Міністр Кабінету Міністрів