Телепортація депутатів

1 квітня Валерій Лунченко, як керівник області дає прес-конференцію на Закарпатті.

 У цей самий час у Києві Валерій Лунченко, але уже як народний депутат голосує у Верховній РадіВід Ужгорода до Києва 800 км автошляхами або 600 по прямій.

Як міг Валерій Лунченко бути одночасно в двох місцях на відстані понад півтисячі кілометрів є два пояснення:

1) Валерій Лунченко винайшов новий закон фізики

2) Депутатською карткою Валерія Лунченка проголосував інший депутат у Верховній Раді.

(Можете запропонувати свій варіант)

Як ідеться у репортажі з прес-конференції пана Лунченка. Цитата журналіста: "У Верховну Раду очільник Закарпатської ОДА так і не завітав, аби зареєструвати заяву про складання депутатських повноважень. Повторився, має час до 6 квітня. Шостого квітня буде місяць, як Валерій Лунченко став головою ОДА".

А сьогодні, 8 травня, уже понад 2 місяці, як Лунченко з "Батьківщини" став депутатом- сумісником.

Підтвердження того, що Сергій Пашинський, депутат від "Батьківщини", в.о голови Адміністрації Президента, 4 березня працював у Верховній Раді – немає.
 

Сергій Пашинський (праворуч)

Відповідно до письмової реєстрації, цього дня він не працював. Згідно з електронною реєстрацією – він відсутній
 Але попри відсутність, тимчасово виконуючому обов'язки Адміністрації Президента вдалося все ж таки 4 березня проголосувати "За" кілька разів.
 


Зокрема, за проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Кубіва С.І. (N4350) – в цілому

Юрій Одарченко, депутат від "Батьківщини" і одночасно голова Херсонської обладміністрації, 28 березня як очільник області відвідав прикордонні території Генічеського району. Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.

Юрій Одарченко (ліворуч), фото oda.kherson.ua

Водночас, того ж дня за кілька сот кілометрів Юрій Одарченко, уже як народний депутат, голосував у парламенті – підтримав дострокове припинення повноважень депутата Аверченка.
 Можливо, телепортацію депутатів колись визнають як винахід. Але поки це є порушенням законів України та більше схоже на введення в оману виборців

Сергій Андрушко, Рух "Чесно"


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]