Фото: Лунченко Валерій

Лунченко Валерій Валерійович

Верховна Рада 9, самовисування, мажоритарка, Член Координаційної ради партії НАРОДНИЙ ФРОНТ

Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 3

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 71 округом (Закарпатська область). З 6 грудня 2019 року - заступник голови депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Член Комітету з питань бюджету.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Народного Фронту” (№19 у списку) як член партії. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Упродовж березня-вересня 2014 року очолював Закарпатську ОДА. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” 61 номером у списку як безпартійний. У 2010 році був обраний депутатом Закарпатської обласної ради від “Фронту Змін” 4 номером у списку, був членом партії.

З грудня 2010 року до 2012 року - керуючий справами Хустського міського виконавчого комітету. З 2009 до 2013 року - голова Хустської міської організації спочатку ГО “Фронт Змін”, а згодом - партії “Фронт Змін”. 2007-2010 роки - діагност-логіст на приватному підприємстві.

Закінчив Дрогобицький педагогічний університет ім.І.Франка за спеціальністю “менеджер-маркетолог”, Угорський національний інститут (м.Ньїредьгаза, Угорщина) за фахом “приватне підприємництво” та Харківський національний автомобільно-дорожний університет (автомобілі та автомобільне господарство).

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань щодо податкових та владних зловживань

Освіта

  • 2003
    Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка спеціальність менеджер-маректолог
  • 2004
    Угорський національний інститут (м. Ніредьгаза) Угорщина
  • 2006
    Харківський національний автомобільний універистет "Автомобілі та автомобільне господарство" магістр-дослідник

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 71, Закарпатська область
    Обрано
  • 2014
    список №19
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ
    Обрано
  • 2012
    список №61
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2010
    список №4
    Закарпатська обласна рада 7-го скликання: Фронт змін
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дізнатися більше
15 січня 2015
25 грудня 2014
5 червня 2014
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 86,0%
прогули 14,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • 2 березня 2014 — 15 вересня 2014
    Голова Закарпатської обласної державної адміністрації

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Депутати у декларації 2014 року не вказали витрати на придбання нерухомого майна

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Лунченко суміщав посаду народного депутата та голови Закарпатської ОДА

  • порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності владні зловживання

Чиновники переконують, що купують елітні авто дешевше за ринкову вартість

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу