Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Вакаров Василь Дмитрович
Фото: Вакаров Василь Дмитрович

Вакаров Василь Дмитрович

Проросійський політолог

Рік народження: 1966

Державна зрада

Опис

Проросійський політолог

Маніпулювання суспільно значущою інформацією. Поширення російської пропаганди.

У 2023 році на Вакарова було накладено персональні санкції РНБО.

Був частим гостем телеканалів Медведчука "112" та "Newsone", та телеканалу Мураєва "Наш", також брав участь у російських пропагандистських ток-шоу. Зокрема, Вакаров був в ефірі “Воскресного вечера с Соловьёвым” на каналі "россия-1", де заявив, що не вважає росію агресором. 

Активно публікується на проросійському ресурсі "Голос правди", а у своєму телеграм-каналі критикує усі дії української влади та розповсюджує російську пропаганду.

Гостро критикував створення української помісної православної церкви, а також діяльність міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Протягом 2018—2019 років активно піарив Юлію Тимошенко та Віктора Медведчука. Однак коли в лютому 2019 року Тимошенко насмілилася покритикувати Медведчука, Вакаров тут же назвав її "політичним близнюком Порошенко". На думку Вакарова, Медведчук є "єдиним політиком, котрий працює над тим, щоб припинити війну".

З лютого 2018 року веде блог на платформі korrespondent.net (належить олігарху Сергію Курченку, який утік до Росії разом із Януковичем).

Жовтень 2015-травень 2016 заступник керівника громадської спілки "Центр запобігання та протидії корупції".

Пішов із Адміністрації на знак незгоди з антикорупційною політикою Президента Порошенка.

З червня по жовтень 2014 року завідувач відділу з питань антикорупційної політики, т.в.о. керівника Головного управління з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції Адміністрації Президента України.

З жовтня 2013 по червень 2014 головний спеціаліст відділу з питань антикорупційної політики Адміністрації Президента України.

З жовтня 2009 до квітня 2011 працював головним спеціалістом апарату Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.

У 2008-2009 рр радник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту.

З 2008 до 2010 року депутат Дніпровської районної у м. Києві ради.

Фігурант бази "Миротворець".

Має вищу освіту юриста.

Народився 24 травня 1966 року у Києві.