Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Кудрявцев Ігор Володимирович
Фото: Кудрявцев Ігор Володимирович

Кудрявцев Ігор Володимирович

Суддя Старобільського районного суду Луганської області

Фігурант Реєстру зрадників

  • ФАР
    Повідомлено про підозру судді Старобільського районного суду Луганської області за забезпечення становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні незаконних судових органів т.зв. "ЛНР".

Опис

Суддя Старобільського районного суду Луганської області.

У 2022 році повідомлено про підозру судді Старобільського районного суду Луганської області за забезпечення становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні незаконних судових органів т.зв. "ЛНР".

Прокуратура підозрює, що Кудрявцев, разом з керівником апарату суду, перейшли на роботу до "районного суду" "ЛНР". Ба більше, суддя Кудрявцев ніби то ще й агітував інших суддів до співпраці з окупаційною владою, а саме присягнути на вірність росії та перейти працювати до незаконно створеного суду ЛНР.

У 2016 році Кудрявцев брав участь у конкурсі до Верховного суду, а у 2019му намагався стати суддею Вищого антикорупційного суду.

До лютого 2015 року Кудрявцев керував міським судом в окупованому російськими військами Алчевську Луганської області. Схоже, його співпраця з окупантами почалась ще тоді.

Ігор Кудрявцев входив до колегії суддів, яка розглядала справу щодо держзради колишнього лідера парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, якого називали «батьком ЛНР».

Суддя не дотримувався вимог законодавства щодо ухвалення судових рішень державною мовою. Виявлено 619 судових рішень, ухвалених ним російською мовою з 1996 по 2015 роки.