Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 24 вересня 1961 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань податкової та митної політики

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Бакіров Мушфік Панах огли
  • Балон Ігор Давидович
  • Бахтир Олег Павлович
  • Богуславська Світлана Петрівна
  • Гармаш Пилип Володимирович
  • Гольденберг Михайло Вікторович
  • Гора Роман Михайлович
  • Гордієнко Сергій Сергійович
  • Данило Олександр Михайлович
  • Данило Сергій Михайлович
  • Ємець Євген Васильович
  • Зацерковна Тетяна Миколаївна
  • Зубанюк Роман Юрійович
  • Зубаха Дмитро Миколайович
  • Іванов Олександр Андрійович
  • Ковальчук Ігор Олександрович
  • Корнєв Денис Євгенійович
  • Кривицький Віталій Олександрович
  • Магдич Ілля Олегович
  • Марцонь Дмитро Григорович
  • Михайленко Дмитро Олександрович
  • Момот Валерія Олексіївна
  • Мяус Едуард Станіславович
  • Наджафлі Емін Муса
  • Остапенко Денис Вікторович
  • Паламарчук Ігор Васильович
  • Панасенко Сергій Миколайович
  • Платухін Олександр Георгійович
  • Погребняк Алла Сергіївна
  • Сівер Андрій Олександрович
  • Сливинський Ігор Іванович
  • Соколов Геннадій Олександрович
  • Стріха Андрій Павлович
  • Тимошевська Світлана Анатоліївна
  • Тимошевський Віктор Петрович
  • Удовенко Роман Володимирович
  • Холодій Владислав Павлович
  • Черков Олександр Юрійович
  • Шеленін Арсеній Ігорович
  • Шилкін Іван Володимирович
  • Яковлєв Денис Олександрович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бондар Юлія Василівна
  • Восколович Юлія Василівна
  • Гармаш Пилип Володимирович
  • Данило Олександр Михайлович
  • Диріна Юлія Анатоліївна
  • Думчикова Олена Дмитрівна
  • Кот Юлія Анатоліївна
  • Чуркіна Вікторія Олександрівна
  • Шилкін Іван Володимирович

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Гольденберг Михайло Вікторович

Приймальні Приймальні