Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народилася 5 серпня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Західне передмістя Києва", безпартійнa, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 6.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 30 березня 2016 - ... Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • 11 лютого 2015 - 30 березня 2016 Позафракційні
  • 27 листопада 2014 - 11 лютого 2015 Обʼєднання "Самопоміч"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Глушенко Олександр Валерійович
  • Сукаленко Олександр Віталійович

На громадських засадах

  • Байбаєв Дмитро Сергійович
  • Бережний Євген Володимирович
  • Вінійчук Владислав Вікторович
  • Волянська Ружена Ігорівна
  • Волянський Назарій Ігорович
  • Голуб Олександра Анатоліївна
  • Гуртовенко Роман Михайлович
  • Демчук Ростислав Костянтинович
  • Джабанашвілі Олександр Георгійович
  • Дідух Андрій Володимирович
  • Жукевич Микола Ігорович
  • Залеський Едуард Юрійович
  • Карпчук Орест Євгенович
  • Кропивницький Володимир Миколайович
  • Круцюк Оксана Володимирівна
  • Курій Василь Васильович
  • Лазарев Олександр Петрович
  • Левчишина Олена Леонідівна
  • Леньо Ігор Миколайович
  • Лисенко Георгій Григорович
  • Малишев Олександр Володимирович
  • Михальчук Юрій Броніславович
  • Недашківська Тетяна Василівна
  • Олійник Олег Леонідович
  • Панченко Сергій Вікторович
  • Педченко Дмитро Сергійович
  • Повякель Оксана Теодозіївна
  • Почапський Олександр Григорович
  • Родіченко Іван Вячеславович
  • Рудницький Олег Вячеславович
  • Семенов Євген Олександрович
  • Солодовніков Руслан Євгенович
  • Соха Роман Васильович
  • Стринаглюк Любомир Володимирович
  • Тимошенко Сергій Станіславович
  • Тіщенко Ольга Миколаївна
  • Ткач Вадим Анатолійович
  • Уріадкопєлі Артем Валерʼянович
  • Філюк Олег Леонідович
  • Чаплига Володимир Вячеславович
  • Чернявська Людмила Назарівна
  • Якимчук Михайло Ігорович
  • Яцейко Марʼян Тарасович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бабенко Дмитро Володимирович
  • Байбаєва Ангеліна Дмитрівна
  • Веденьєва Олександра Анатоліївна
  • Кутченко Яна Миколаївна
  • Лутковська-Бабич Анастасія Леонідівна
  • Токар Вадим Яковлевич