Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 22 вересня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, командир групи координації і взаємодії, Другий батальйон спеціального призначення 1-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 7.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 31 березня 2016 - ... Обʼєднання "Самопоміч"
  • 2 вересня 2015 - 31 березня 2016 Позафракційні
  • 27 листопада 2014 - 2 вересня 2015 Обʼєднання "Самопоміч"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Алєксєєнко Артем Ігорович
  • Аркатов Олександр Вікторович
  • Архипчук Леонід Анатолійович
  • Бобріков Сергій Сергійович
  • Богатикова Оксана Михайлівна
  • Бондаренко Ольга Едуардівна
  • Вакула Володимир Миколайович
  • Величко Анатолій Володимирович
  • Волинець Михайло Якович
  • Геращенко Дмитро Миколайович
  • Гончаренко Ілля Валентинович
  • Карманніков Максим Олександрович
  • Коркішко Сергій Павлович
  • Коростіль Сергій Миколайович
  • Котвицький Сергій Валерійович
  • Кротова Вікторія Андріївна
  • Куліченко Ігор Юрійович
  • Липовий Сергій Олександрович
  • Лісунова Марина Олександрівна
  • Лобасенко Андрій Володимирович
  • Мартиненко Олександр Олександрович
  • Матюніна Тетяна Григоріївна
  • Мельник Аліна Сергіївна
  • Мусієнко Ольга Аркадіївна
  • Нечупієнко Вікторія Григорівна
  • Підкопайло Сергій Анатолійович
  • Прилуцька Ольга Петрівна
  • Садовський Валерій Михайлович
  • Селемонка Георг Михайлович
  • Сиченко Максим Олексійович
  • Сініцин Ігор Петрович
  • Смалій Костянтин Миколайович
  • Соболь Олександр Іванович
  • Степовий Анатолій Анатолійович
  • Труш Вячеслав Миколайович
  • Цуканов Геннадій Анатолійович
  • Шаповал Наталія Вячеславівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бровченко Богдан Юрійович
  • Волошаненко Артем Сергійович
  • Гончарук Світлана Михайлівна
  • Лубінець Яніна Вікторівна
  • Маковійчук Катерина Вікторівна
  • Тищенко Пилип Олександрович