Опис політика

Рейтинг, Демократичні Ініціативи включили у перелік потенційних кандидатів.

Особиста заява про можливість балотування.

Голова партії ВО “Свобода”. У 2014 році балотувався у президенти України від ВО "Свобода". 2012-2014 - народний депутат Верховної Ради України 7-го скликання. Обраний від партії ВО “Свобода” під №1 у списку. Член Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.

2010-2012 - депутат Львівської обласної ради, №1 у списку ВО “Свобода”. У 2010 році балотувався у президенти України від ВО “Свобода”. 2007- від ВО “Свобода” балотувався до Верховної Ради 6-го скликання.

2006 -  від ВО “Свобода” балотувався до Верховної Ради 5-го скликання. 2002 - обраний до Верховної Ради України 4-го скликання від Блоку “Наша Україна” по виборчому округу №120 (Буський район, Львівська область). Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. 1998 - обраний до Верховної Ради України 3-го скликання від Виборчого блоку партій "Менше слів" за виборчим округом №119 (Львівська область, центр - м.Буськ). Член фракції Українського народного руху з січня 2001 до березня 2002. З 1991 — член Соціал-національної партії України (СНПУ) (заснована у 1991 році, офіційно зареєстрована у 1995 році, з 2004 — Всеукраїнське об'єднання “Свобода”), обіймав різні керівні посади у партії.

Закінчив ЛНМУ ім. Данила Галицького, кваліфікація - лікар-хірург. Друга вища освіта - ЛНУ ім. Франка, правознавство.

У 2004 році під час виступу на горі Яворина допустив антисемітські та ксенофобські висловлювання, за що був виключений з фракції “Наша Україна”. У 2012 році не надав руху ЧЕСНО свою біографію та приховав список помічників народного депутата. Пов'язаний із людиною, що розповсюджувала ліки сумнівної якості, рекламував їх.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Свобода"
  • Верховна Рада 4
  • 10 вересня 2004 - 25 травня 2006 Позафракційні
  • 15 травня 2002 - 10 вересня 2004 Наша Україна
  • Верховна Рада 3
  • 15 січня 2001 - 15 березня 2002 Український Народний Рух

Посади у партіях Посади у партіях


Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

Архів політичної агітації Архів політичної агітації