СИЛА І ЧЕСТЬ

Партія заснована: 19 грудня 2004 р.

Попередні назви: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"" та інші

Код ЄДРПОУ: 33308363

Опис партії

Партія заявила про участь у місцевих виборах 2020 року. Смешко став кандидатом на посаду Київського міського голови, було подано списки кандидатів від партії. Відповідно до рейтингу партій, що кандидують своїх представників у Київраду “Сила і честь” знаходиться на межі прохідного 5% бар’єру. 

За результатами парламентських виборів партія не потрапила до Верховної Ради.

За спробу розколу і дискредитацію політсили з партії "Сила і честь" Ігоря Смешка вигнали його першого заступника Олександра Кіхтенка і кількох керівників регіональних відділень. На думку політради партії, вони намагалися чинити тиск на керівництво партії та здійснити "рейдерське захопленя" контролю над нею, у зв’язку із можливістю отримання партією державного фінансування за результатами виборів 2019 року.

Під час кампанії у партії зчинився внутрішній скандал. Керівники обласних осередків і ветерани політсили заявили, що в партії настала політична криза  після президентських виборів. За словами однопартійців Смешка, причиною цього стали списки “Сили і честі”. Соратники Смешка по партії запевняли, що він в ручному режимі формував список на парламентських виборах. Так, у першу десятку потрапили лише четверо членів партії. Решта – чинні народні депутати від фракцій “Самопомочі” та “Блоку Петра Порошенка”, що взагалі не перебувають у партії “Сила і честь”.

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко заявив, що в разі проходу у Верховну Раду його партія готова до коаліції із президентською партією "Слуга народа".

Під час президентських перегонів екс депутат Київради від БПП та відомий журналіст Дмитро Гордон публічно підтримував Ігоря Смешка. А згодом, очолив передвиборчий штаб партії "Сила і честь" на парламентських виборах.

У 2019 році партія висунула кандидата на пост Президента України свого лідера Ігоря Смешка. У інтерв’ю для Руху ЧЕСНО Ігор Смешко заявив, що він -  молоде політичне обличчя. У першому турі президентських виборів він отримав 6,04% голосів.

На місцевих виборах 2015 року лише 4 представника партії “Сила і честь” стали депутатами, а кандидатами було 70 осіб.

На парламентських виборах 2014 партія отримала 0,08% голосів.

Висуванці партії жодного разу не були обрані до Верховної ради.

Політична партія зареєстрована в грудні 2004 року. У своїй програмі партія декларує прагнення до реалізації в єдиному пакеті економічних, безпекових, соціальних, екологічних та демографічних проблем України, шляхом її сталого розвитку.

З моменту заснування її головою є Ігор Смешко.

Фінанси партії.

Значну фінансову підтримку на президентську кампанію Смешко отримав від Михайла Поживанова - 1 мільйон гривень. Загалом на виборчий фонд Смешко назбирав 1,8 мільйонів гривень. Така інформація опублікована у проміжному фінансовому звіті про надходження та витрати з виборчого фонду кандидата на сайтах ЦВК і НАЗК. Згідно зі звітом, Смешко у власну кампанію вклав 500 гривень. Решту отримав від фізичних осіб.

Керівництво партії

Дивитись ще

Балотування

Золото партійпоточні звіти за 2020 рік

Отримано
39 682.20 ₴
Витрачено
360.50 ₴

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися