Українська Галицька Партія

Партія заснована: 07 листопада 2014 р.

Опис партії

Згідно з підрахунками Руху ЧЕСНО, впродовж січня - липня 2020 року Українська Галицька Партія витратила найбільшу суму коштів на рекламу у соцмережі Фейсбук з поміж інших партій. Сукупні витрати офіційних сторінок політичної сили становили 23 тисячі доларів. 

Влітку 2020 року Рух ЧЕСНО розробив методологію оцінки партійних сайтів на доступність та зручність для потенційного донора. Згідно з нею УГП увійшла до трійки партій, чиї сайти є найбільш пристосованими для фандрейзингу (станом на вересень 2020 року). 

На парламентських виборах у 2019 році партія оголосила про кооперацію з політсилами “Сила людей” та “Демократична сокира” для “опору російському реваншу” та просування демократичних реформи. Також представники партій домовлялись про розподіл мажоритарних кандидатів так, аби від кожного одномандатного округу йшов кандидат від одного з трьох політичних формувань. Згодом стало відомо, що представники УГП йдуть на вибори разом з “Голосом”. Парламентарями стали такі вихідці з партії: Роман Лозинський, Галина Васильченко, Наталія Піпа.

Восени 2015 року партія вперше взяла участь у виборах. Тоді від політсили було обрано 50 депутатів до місцевих рад різних рівнів. 

Партія позиціонує себе як українську крайову партію, найактивніше діє на території Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Політична ідеологія - християнська демократія. 

У листопаді 2014 року партію було офіційно зареєстровано. Створена партія була у 2012 році. 

Золото партійпоточні звіти за 2023 рік

Отримано
801 850.00 ₴
Витрачено
506 792.81 ₴

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися