Опис партії

Влітку 2020 року Рух ЧЕСНО розробив методологію оцінки партійних сайтів на доступність та зручність для потенційного донора. Згідно з нею “Сила людей” посіла четверте місце в рейтингу пристосованості сайтів до фандрейзингу.

На позачергових парламентських виборах влітку 2019 року партія оголосила про кооперацію з політсилами “Українською Галицькою Партією” та “Демократичною сокирою” для “опору російському реваншу” та просування демократичних реформи. На виборах партія отримала 0,19% підтримки, за неї відділи голоси майже 28 тис. виборців. Представників партії не було обрано до парламенту.

Напередодні президентських виборів 2019 року, шляхом партійного праймеріз, політсила висунула кандидатуру Дмитра Гнапа для участі у виборах. Останній у лютому того ж року став фігурантом скандалу щодо ймовірного присвоєння 9 тисяч євро, які належать колишньому проекту Гнапа "Слідство.інфо" та які він обіцяв витратити на потреби воїнів АТО. Партія “Сила Людей” поставила вимогу “відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на пост Президента України від ПП “Сила Людей” та повернути на рахунки партії гроші, що були сплачені до ЦВК як застава. Ці кошти Гнап зібрав шляхом публічного фандрайзингу. Водночас Гнап зняв свою кандидатуру з виборів на користь Анатолія Гриценка.

На місцевих виборах у 2015 році партія здобула значнішу підтримку виборців. 181 представник політсили отримав мандат депутата місцевої ради, 3 стали міськими головами.

Партія бере участь у виборах з 2014 року. На парламентських виборах у 2014 році політсила отримала 0,11% підтримки виборців та не провела своїх представників до Верховної Ради.

Ідеологією партії є лібералізм та проєвропеїзм. 

У вересні 2014 року партію було офіційно зареєстровано. За рік до того, у 2013 було створено ГО “Сила людей”.

Основний склад партії

Фото: Тищенко Володимир Дмитрович
Тищенко Володимир Дмитрович
Керівник

Балотування

Золото партійпоточні звіти за 2020 рік

Отримано
114 031.00 ₴
Витрачено
3 331 982.53 ₴

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися