ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКА СИЛА"

Партія заснована: 30 березня 1999 р.

Попередні назви: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНИЙ СОЮЗ" (СДС)

Опис партії

Загалом від політсили на місцевих виборах 2020 балотується 493 кандидати в депутати. У 2020 році, на місцевих виборах, висунула кандидатів в депутати Дніпропетровської обласної ради, кандидатів в депутати Апостолівської, Вільногірської, Дніпровської, Нікопольської, Новомосковської, Павлоградської, Підгородненської, Покровської міських рад. Також висунула кандидатів до Дніпровської та Нікопольської райрад, Піщанської сільської та Слобожанської селищної рад.

Також у 2020 році представники партії кандидуються на міських голів Апостолівської, Дніпровської та Нікопольської міськрад.

Під час пандемії коронавірусу Громадська сила піарилася на дезінфікуванні міських під’їздів у Дніпрі.

Партія є регіональною. На місцевих виборах 2015 року “Громадська сила” отримала 46 депутатів різних рівнів у Дніпрі та Нікополі. Зокрема сім висуванців партії стали депутатами Дніпровської міськради.

Партія брала участь у місцевих виборах, переважно на Дніпропетровщині, у 2010, 2015 та 2020 роках. 

У 2009 році партія “Соціал-демократичний союз”, що належала до “Блоку Лазаренка”, змінила назву на “Громадська сила”.

Голова партії - Олексій ПермяковЛідер партії - Загід Краснов

Член Центральної ради - Тетяна Афанасьєва. Серед членів Правління Центральної Ради Катерина Збарська, Абдула Ельдаров, Олександр Афанасьєв, Діана Краснова (дочка лідера партії Загіда Краснова), Ельвіра Краснова (дружина лідера партії Краснова).

Партія має однойменну громадську організацію, яка витрачає кошти на свою діяльність у Дніпрі, працюючи як на імідж партії, так і на її лідера Загіда Краснова.

Рух ЧЕСНО повідомляв, що кошти, які витрачала ГО “Громадська сила” на користь однойменної партії, політсила не зазначала у фінансових звітах.

Партія зареєстрована у 1999 році.


 

Золото партійпоточні звіти за 2020 рік

Отримано
1 480 340.00 ₴
Витрачено
1 291 786.06 ₴

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися