ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА ПОЛІТИКА"

Партія заснована: 06 травня 2014 р.

Попередні назви: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "МИ УКРАЇНЦІ"

Опис партії

8 листопада 2021 Дмитро Разумков зареєстрував об’єднання нардепів, співзвучне назві партії — “Розумна політика”.

Партію зареєстрували ще в травні 2014 року у Києві на Печерську під назвою “Ми українці”, а у вересні минулого року вона була перейменована на “Розумна політика” і переїхала у столичний район Нивки.

З моменту реєстрації партію очолював адвокат та психолог Андрій Мурашов, який був помічником на платній основі полтавського мажоритарника Івана Четверікова. З  2007 року Мурашов також керував ГО “Міжнародне гуманітарне об'єднання “Ми українці”, в “Раду Старійшин” якої входить Мурашов. Мета організації — об'єднання “українців як в Україні, так і за її межами; тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пам'ятає і цінує її минуле, дбає про майбутнє і творить патріотичними вчинками її сьогодення”. 

За вказаним контактним телефоном партії Руху ЧЕСНО відповів чоловік, який відмовився представитись, але зазначив, що це приватний номер і він не має жодного відношення до згаданої політичної сили. Водночас даний номер телефону також фігурує в системі YouControl, як телефон засновника партії Андрія Мурашова та юридичної компанії "Пілот".

З вересня 2020 партію очолює Василь Бублик, який також є засновником сільськогосподарського підприємства ТОВ “Агросоюз Південь”.