Фото: Разумков Дмитро

Разумков Дмитро Олександрович


Опис політика

Кандидат у народні депутати України 9 скликання від партії “Слуга Народу”, номер 1 у списку. Голова цієї партії. На виборах Президента України у 2019 році працював речником кандидата Володимира Зеленського.

Політтехнолог, політичний аналітик. З 2015 року - керуючий партнер агенції політичного консалтингу “Ukrainian Politconsulting Group”, співвласником якої є. У 2010-2014 роках працював із Сергієм Тігіпком. З 2006 до 2010 року був членом “Партії регіонів”.

У 5 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народної депутатки від “Партії регіонів” Валерії Матюхи. Працює у сфері політичного консультування та технологій з 2006 року.

Обіймав керівні посади у комерційному, державному секторах і політичних партіях. Працював у Міністерстві регіонального розвитку, службі віце-прем’єр-міністра, радником голови Кіровоградської ОДА.

Закінчив КІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародні економічні відносини” та Національний університет державної податкової служби за фахом “правознавство”.


Балотування Балотування


Посади у партіях Посади у партіях