Фото: Разумков Дмитро

Разумков Дмитро Олександрович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №1 у списку, Член Вищої ради партії Слуга народу, Голова Верховної Ради України

Опис політика

З 29 серпня 2019 року - Голова Верховної Ради України. Позафракційний, не входить до складу будь-якого комітету (за посадою).

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 1 у списку. Голова цієї партії до 10 листопада 2019 року. На виборах Президента України у 2019 році працював речником кандидата Володимира Зеленського.

Політтехнолог, політичний аналітик. З 2015 року - керуючий партнер агенції політичного консалтингу “Ukrainian Politconsulting Group”, співвласником якої є. У 2010-2014 роках працював із Сергієм Тігіпком. З 2006 до 2010 року був членом “Партії регіонів”.

У 5 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народної депутатки від “Партії регіонів” Валерії Матюхи. Працює у сфері політичного консультування та технологій з 2006 року.

Обіймав керівні посади у комерційному, державному секторах і політичних партіях. Працював у Міністерстві регіонального розвитку, службі віце-прем’єр-міністра, радником голови Кіровоградської ОДА.

Закінчив КІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародні економічні відносини” та Національний університет державної податкової служби за фахом “правознавство”.

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Позафракційні

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Не входить до складу жодного комітету

Робота помічником для:

Верховна Рада 5, На громадських засадах

Посади

 • 28 вересня 2019 — ...
  Голова Верховної Ради України

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу