Фото: Безугла Марʼяна

Безугла Марʼяна Володимирівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 217 округу (Оболонський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - членкиня партії.

Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Станом на 2019 рік працювала старшою інспекторкою з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Працювала за медичним напрямком у Проектному офісі реформ при Міністерстві оборони України, була керівницею програми “Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил України”. До того працювала терапевткою в поліклініці, служила в АТО.

Закінчила Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа". Отримала спеціалізації "Внутрішні хвороби", "Загальна практика - сімейна медицина", "Організація і управління охороною здоров’я".

Також закінчила Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США “Охорона здоров'я та маргіналізовані популяції”. Отримала спеціалізацію “Організація і управління охороною здоров'я”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Повʼязані публікації