Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шуляк Олена

Шуляк Олена Олексіївна

Рік народження: 1976

Опис політика

Народна депутатка ВРУ 9 (2019). Заступниця голови Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування. Голова паолітичної партії "Слуги Народу"( 2021).

5 вересня 2022 року Комітет з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав проєкт закону №7654. Автором законодавчої ініціативи є Андрій Клочко (“Слуга народу”). Шуляк голосувала за цей законопрект.

Ця ініціатива — спроба зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ.

15 листопада 2021 року на з'їзді партії Олену Шуляк  обрали головою "Слуги Народу" замість Олександра Корнієнка, який був обраний першим заступником голови Верховної Ради.

Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО за перший рік роботи парламенту 9 скликання Шуляк входить до нардепів, які мають найбільше ухвалених законопроєктів.

У березні 2020-го року виступила проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО попри позицію фракції “Слуга народу”.

З листопада 2019 року - представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 13 у списку як безпартійна. Заступниця голови однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Ввійшла у виборчий список "Слуги народу" за неформальною квотою експрем'єр-міністра Гончарука, котрий керував “Офісом ефективного регулювання” (BRDO).

Членкиня правління та керівниця сектору “будівництво” у ГО “Офіс ефективного регулювання" (BRDO), координаторка ініціативи “Кадровий резерв”, членкиня правління суспільно-політичного руху “Люди важливі”, членкиня Ради Директорів Громадської Спілки "Спілка Українських Підприємців".

У 2014 році балотувалась до Київської міської ради від “Демократичного Альянсу” номером 5 у списку.

Віцепрезидентка із фінансів української філії міжнародної організації "Young Presidents’ Organization". Раніше очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти (Ukrainian Building Community).

З 2018 та у 1999-2000 роках - керівниця та власниця аудиторської фірми “Стандарт”.

У 2017 році стала співзасновницею ТОВ “Кріейтор”.

У 2014-2015 роках очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти.

З 2007 до 2014 року - генеральна директорка компанії “Midland Development Ukraine”.

У 2005-2007 роках була членкинею Наглядової ради ЗАТ “Експрес-банк”.

У 2000-2006 роки працювала директоркою департаменту аудиту і аналізу фінансово-господарської діяльності ФПГ “Midland Group” в Україні.

Закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю “економіка та управління в будівництві”, Міжнародний інститут менеджменту, де здобула ступінь МВА, та КНУ ім.Т.Г.Шевченка (психологія).

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Посади

 • 15 листопада 2019 — ...
  Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України

Посади у партіях

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу