Фото: Шуляк Олена

Шуляк Олена Олексіївна

Верховна Рада 9, Слуга народу, №13 у списку, Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 13 у списку як безпартійна. Заступниця голови однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

З 15 листопада 2019 року - представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України.

Членкиня правління та керівниця сектору “будівництво” у ГО “Офіс ефективного регулювання (BRDO), координаторка ініціативи “Кадровий резерв”, членкиня правління суспільно-політичного руху “Люди важливі”. У 2014 році балотувалась до Київської міської ради від “Демократичного Альянсу” номером 5 у списку.

Віцепрезидентка із фінансів української філії міжнародної організації "Young Presidents’ Organization". Раніше очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти (Ukrainian Building Community).

З 2018 та у 1999-2000 роках - керівниця та власниця аудиторської фірми “Стандарт”. У 2017 році стала співзасновницею ТОВ “Кріейтор”. У 2014-2015 роках очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти.

З 2007 до 2014 року - генеральна директорка компанії “Midland Development Ukraine”. У 2005-2007 роках була членкинею Наглядової ради ЗАТ “Експрес-банк”. 2000-2006 роки - директорка департаменту аудиту і аналізу фінансово-господарської діяльності ФПГ “Midland Group” в Україні. Має сертифікат аудиторки з 1999 року.

Закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю “економіка та управління в будівництві”, Міжнародний інститут менеджменту, де здобула ступінь МВА, та КНУ ім.Т.Г.Шевченка (психологія).

Під час навчання у МІМ проходила стажування у закордонних навчальних закладах — Carnegie Mellon Tepper school of business, Summer program — Courses in International Finance, Persuasive Presentation, leadership, operations, Marketing, Communications and the International Strategic Competition.

Балотування

 • 2019
  список №13
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано
 • 2014
  список №5
  Київська міська рада 7-го скликання: ДемАльянс
  Не обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Посади

 • 15 листопада 2019 — ...
  Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу