ДЕМАЛЬЯНС (ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС)

Попередні назви: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ДЕМАЛЬЯНС (ЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС) та інші

Код ЄДРПОУ: 37641876

Опис партії

Стратегічною метою партії є відкрита країна як частина великого розвиненого світу, інтегрована у світовий економічний і культурний простір. Країна з людиноцентричною політикою та економікою.

На місцевих виборах 2020 року партія висунула 155 кандидатів. Зокрема, кандидатом на посаду міського голови Дніпра від партії ДемАльянс став Артем Романюков, місцевий громадський активіст.

Сьогодні команду політсили складають люди, які працюють в чотирьох об’єднаннях: політична партія ДемАльянс, всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодь ДемАльянсу”, громадська організація "ДемАльянс Жінок" та громадська організація "ДемАльянс Допомога".

Команда політичної партії Демократичний Альянс (ДемАльянс) структурована за регіональним принципом, з осередками обласного, міського і нижчих рівнів, та за ієрархічним принципом, де у відповідній послідовності рішення приймають З’їзд, Політична Рада, Правління партії та Бюро місцевих партійних організацій.

Співголови партії: Нікіта Муренко та Олександр Кучинський. 

Члени правління партії: Катерина Стоколяс, Галина Фесюк, Андрій Чибуровській. 

Головою партії до 2020 року був Гацько Василь Миколайович.

Одним з ключових етапів становлення партії є її участь у подіях на Майдані, яка почалася першими походами ДемАльянсу та арештом її активістів під Межигір'ям Януковича ще у 2013 році. 

У 2010 році активісти всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” прийняли рішення про створення політичної партії. Партію зареєстровано у 2011 році. 

Команда Демократичного Альянсу розпочала свій шлях у політику з громадської діяльності у 1996 році.

 

Керівництво партії

Золото партійпоточні звіти за 2016 рік

Отримано
0 ₴
Витрачено
0 ₴

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися