Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Романюков Артем

Романюков Артем Валерійович

Рік народження: 1984

Опис політика

Кандидат на посаду міського голови Дніпра від партії ДемАльянс на місцевих виборах 2020 року.

Співзасновник низки громадських організацій: “Платформа Громадський контроль”, “Сила Дніпра”, “Збережи Дніпро”, “Секретаріат РГК” (Рада громадського контролю НАБУ).

Керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Демальянс”

Керівник та співвласник ТОВ “Клай-Мейт” (торгівля побутовими електротоварами). Приватний підприємець, основний вид діяльності якого - консультування з питань комерційної діяльності й керування.  

У 2014 році вступив у політичну партію “ДемАльянс” та був одним із творців ініціативи “Громадський контроль”, яку згодом офіційно зареєстрували.

З 2001 року працював як інженер-програміст, репетитор, а у 2006 заснував власний бізнес у сфері проектування, монтажу та обслуговування інженерних мереж та став директором і одним з засновників ТОВ “Клай-Мейт”.
Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальностями  “гідроаеродинаміка” та “інформаційні керуючі системи і технології”, закінчив навчання за 10-місячною програмі Ukrainian Emerging Leaders при Стенфордському університеті.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Рух ЧЕСНО вніс Пальчевського до Реєстру держзрадників

Рух ЧЕСНО вніс Пальчевського до Реєстру держзрадників

Проросійський шоумен та власник київської медичної клініки Eurolab Андрій Пальчевський внесений до Реєстру держзрадників, що ведеться Рухом ЧЕСНО. 

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу