Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Безгін Віталій

Безгін Віталій Юрійович

Рік народження: 1990

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

 

Того ж року Віталій Безгін як член Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав скандальний проєкт закону  №7654 (автор Андрій Клочко, “Слуга народу”). Ця ініціатива була спробою зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також  мала на меті спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ. G-7 розкритикував таку ініціативу.

Безгін був одним із ініціаторів висловлення недовіри голові комітету Андрію Клочку.

У 2020 році підпписав проєкт постанови про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ. Його призначили головою підкомітету з питань адмінтерустрою та місцевого самоврядування.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 77 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. 

Увійшов у виборчий список "Слуги народу" за неформальною квотою експрем'єрміністра Олексія Гончарука, котрий керував “Офісом ефективного регулювання” (BRDO).

З 2016 року працює експертом “Офісу ефективного регулювання”. Учасник ініціативи “Кадровий Резерв України”.

Екс-член правління партії “Демократичний Альянс” (2017-2018 роки), у 2016-2017 роках був членом бюро Київської міської партійної організації. 

Приватний підприємець. Працював у сфері реклами, дизайну та комунікацій. Співзасновник та голова ГО “Альянс Дій”.

У 2012-2015 роках працював креативним директором рекламного агентства “SCU KYIV”.

Закінчив факультет міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

  Посади у партіях

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу