Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Клочко Андрій

Клочко Андрій Андрійович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — список №83

Рік народження: 1981

Опис політика

У вересні 2021 року журналісти Bihus.info опублікували розслідування згідно з яким мати народного депутата, 70-річна Наталія, протягом останніх двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто Tesla. Ринкова вартість цього майна зараз приблизно 14,5 млн грн. Почала вона його купувати, коли син потрапив до Верховної Ради.

 В той самий час у Клочка з’явилася приймальня в Ірпені, його знімає інформаційний ресурс ITV, пов’язаний з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком. І саме Клочко був на лінійці першого вересня в Ірпені разом зі своїми колегами із “Слуги народу”.

Як голова комітету з питань місцевого самоврядування блокував рішення про приєднання Коцюбинського до Києва. Клочко взявся співголовувати у робочій групі щодо цього питання і за півтора року жодного разу не зібрав робочу групу, хоча дав слово це зробити 24 липня 2020 року.

Клочко є членом Ради Будівельної палати України.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 83 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 2015 році балотувався до Київської міської ради від партії “Відродження” за 27 округом як безпартійний. У 2014 році балотувався до Верховної Ради за 217 округом (м.Київ) від “Блоку лівих сил” як безпартійний.

З 2018 року - помічник проректора Київського Національного університету будівництва та архітектури, раніше працював там само провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин.

З 2017 року - виконавчий директор компанії “Хлебарський”. Обіймав посаду заступника директора з продажів ТОВ “Агропродекспорт”.

Керівник ГО “Коло”. Віце-президент Федерації петанку України.

Закінчив факультет електроніки НТУУ “Київський Політехнічний Інститут”, економічний факультет Української академії менеджменту і бізнесу. Випускник Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування (МВА). Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Голосування у Верховній Раді 9

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу