Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Гончарук Олексій

Гончарук Олексій Валерійович

Рік народження: 1984

Опис політика

Прем’єр-міністр України з 29 серпня 2019 року по 4 березня 2020 року. Був наймолодшим керівником уряду України за час її незалежності.

З 6 вересня 2020 року був член РНБО. 

У декларації на посаду прем’єр-міністра України зазначив, що у 2018 році мав дохід майже у 1,9 млн грн, збережень готівкою 36 тис євро й 84 тис доларів та авто Jaguar моделі Х-Type 2007 року випуску.

25 червня 2019 року призначений членом Національної ради з питань антикорупційної політики. 21 червня 2019 року став членом Національної інвестиційної ради.

28 травня 2019 року призначений заступником Глави Адміністрації Президента (а пізніше - й Керівника Офісу Президента) України Володимира Зеленського. Відповідав за блок економічного розвитку та продовження реформ.

З вересня 2015 по червень 2019 року — голова ГО “Офіс ефективного регулювання” (BRDO), місією якої є “вдосконалення регулювання через партнерство держави і бізнесу”. Станом на кінець 2019 року Гончарук є серед співвласників цієї громадської організації.

Був позаштатним радником Першого віце-прем'єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва уряду Володимира Гройсмана.

На позачергових парламентських виборах 2014 року балотувався до ВРУ як перший номер у списку партії “Сила людей”. Станом на кінець 2019 року залишається засновників однойменної громадської організації.

З 2008 року був арбітражним керуючим, засновником і керуючим партнером юридичної фірми “Constructive Lawyers”. Компанія спеціалізувалася на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

З 2007 по 2018 рік мав право займатися адвокатською діяльністю.

Почав кар’єру у 2005 році як молодший юрист ТОВ “Городнянський завод продтоварів”.

Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю “Правознавство”, Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління” та Києво-Могилянську бізнес-школу.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Кремлівський спрут: як Медведчук вибудував свою мережу "адвокатури"

Кремлівський спрут: як Медведчук вибудував свою мережу "адвокатури"

Адвокатура – один із ключових елементів системи правосуддя для демократичної держави. Судову реформу, як і якісний розвиток адвокатури, гальмували став...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу