Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Кубраков Олександр

Кубраков Олександр Миколайович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №30 у списку, Голова Державного агентства автомобільних доріг України

Опис політика

16 листопада 2019 року переміг у конкурсі на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України, 3 грудня склав депутатський мандат.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 30 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції.

Член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Ввійшов у виборчий список "Слуги народу" за неформальною квотою екс-прем'єр-міністра Гончарука, котрий керував “Офісом ефективного регулювання” (BRDO).

Виконавчий директор “Асоціації “Інформаційні технології України”. Керівник сектору “IT та Телеком” в “Офісі ефективного регулювання (BRDO)”. Експерт IT-ринку та ринку мобільного зв’язку. Радник в ІТ-сфері Київського міського голови Віталія Кличка.

Брав участь у реалізації низки масштабних проектів: "Домашній інтернет" від Київстар, транспортна стратегія Києва тощо.

Співзасновник ТОВ “Єврокомунсервіс” та групи ТОВ зі спільною назвою “Місто для людей”, керівник ТОВ “Місто для людей”, “Місто для людей сервіс” та “Місто для людей Київ”.

Закінчив Київський Національний економічний університет та короткотермінову програму у “Harvard Kennedy School”. Маркетолог за освітою.

Балотування

  • 2019
    список №30
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 3 грудня 2019
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 3 грудня 2019
    Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Посади

  • 16 листопада 2019 — ...
    Голова Державного агентства автомобільних доріг України

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу