Фото: Умєров Рустем

Умєров Рустем Енверович

Верховна Рада 9, Голос, №18 у списку

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Голос” номером 18 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції.

Секретар Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Делегат Курултаю кримськотатарського народу, радник Лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, був та є його помічником-консультантом на громадських засадах як народного депутата у 5,6,7 та 8 скликаннях Верховної Ради.

У 2016 році надав допомогу у створенні “Фонду Культурної Спадщини”, з 2014 року - співзасновник благодійного фонду “Евкаф”. У 2013 році заснував фонд “ASTEM Foundation”.

У 2012 році став співзасновником і членом правління Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації, також був довіреною особою кандидата у народні депутати за 10 округом (АР Крим) Ахтема Чийгоза.

З 2011 до 2013 року був співзасновником “Фонду Розвитку Криму”. У 2007 році був співзасновником міжнародної організації “Bizin Qirim” та ГО “Земляцтво кримських татар”.

З 2013 року - керуючий директор міжнародної інвестиційної компанії “ASTEM”. У 2011-2013 роках обіймав таку ж посаду у компанії “iCapital”, а у 2010-2011 роках - у компанії “ICG Investments”.

З 2003 до 2010 року працював у компанії “lifecell”, де пройшов шлях від начальника управління до начальника департаменту. У 1999-2004 роках працював на консультаційній та викладацькій роботі.

Брав участь у таких студентських проектах, як Канадсько-українська парламентська програма, Американо-українська програма лідерства Європейський молодіжний парламент, Європейський студентський форум AEGEE, Саміт Форум Майбутнього та Європейська асоціація студентів-юристів.

Закінчив Національну Академію Управління за спеціальностями “економіка” та “фінанси”. На даний момент навчається в НТТУ “КПІ” на спеціальності “інформатика та інформаційні технології”.

Балотування

 • 2019
  список №18
  Верховна Рада 9-го скликання: Голос
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Голос

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 7, На громадських засадах
Верховна Рада 6, На громадських засадах
Верховна Рада 5, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу