Фото: Зеленський Володимир

Зеленський Володимир Олександрович

Опис політика

Шостий Президент України, переміг на виборах у 2019 році. У другому турі за нього проголосувало 13 541 528 виборців, або 73,22%. Висувався від партії "Слуга Народу" як безпартійний.

Є співзасновником та лідером студії з виробництва розважального контенту "Квартал 95", актором (зокрема, серіал "Слуга народу") та продюсером. Із 2005 року - ведучий шоу “Вечірній квартал” на телеканалі “Інтер”. Із грудня 2010 по вересень 2012 року був генеральним продюсером телеканалу “Інтер”, також був продюсером на каналі 1+1.

Співпрацює з телеканалом “1+1”, співвласником якого є Ігор Коломойський. У молодості виступав у "КВК". Має юридичну освіту, закінчив КЕІ КНЕУ. На початку 2018 року Зеленський підтвердив, що "Квартал-95" має стосунок до реєстрації партії "Слуга народу".

Був фігурантом журналістського розслідування щодо ймовірної наявності в нього бізнесу в Російській Федерації. Кандидат запевняв, що закрив бізнес ще у 2014 році.

Згідно з декларацією за 2017 рік, має 31,31 млн.грн статків (посідає 6 місце серед кандидатів у президенти) та 12 зареєстрованих на нього підприємств.

Журналісти проекту "Слідство.інфо" писали, що Зеленський не задекларував віллу в Італії, що належить йому. Команда кандидата заявила, що ця інформація є неправдивою, намаганням його дискредитувати. Згодом журналісти програми "Схеми" виявили, що частка Зеленського у цьому бізнесі перейшла до його колеги зі студії "Квартал 95".

Після розслідування програми "Схеми" Зеленський визнав, що має бізнес у Росії, хоча раніше заявляв, що закрив його ще у 2014 році.

Офіційна передвиборча програма кандидата.

Балотування

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу