Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Резніков Олексій

Резніков Олексій Юрійович

Рік народження: 1966

Опис політика

4 листопада 2021 року Верховна Рада України призначила його на посаду Міністра оборони України. За рішення проголосували 273 депутати Верховної Ради України.

1 листопада 2021 року Резніков подав заяву про відставку з поста віцепрем'єр-міністра.

4 березня 2020 року — призначений на посаду Віцепрем‘єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У 2018 році відповідав за організацію і проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 з боку КМДА.

2017 року відповідав за організацію і проведення пісенного конкурсу "Євробачення" у місті Києві з боку КМДА

З квітня 2016 року по вересень 2018 року: заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань провадження самоврядних повноважень.

19 червня 2014 року  обраний заступником міського голови — секретарем Київської міської ради.

З червня 2014 року — депутат Київської міської ради VII скликання. Голова  Комісії Київської міської ради з питань поновлення прав реабілітованих.

У 2008—2014 роках — депутат Київської міської ради VI скликання. Обраний від Блоку Миколи Катеринчука. Член комісії з питань правопорядку, регламенту й депутатської етики.

Олексій Резніков разом із Сергієм Власенком захищав у суді інтереси компанії "Інвестиційно-металургійний союз", засновниками якої були Віктор Пінчук і Рінат Ахметов, і яка купила підприємство.

Ще один резонансний судовий процес за його участі як адвоката - справа 2004 року про приватизацію металургійного гіганта "Криворіжсталь".

У 2004 році саме Олексій Резніков разом із нинішнім депутатом парламентської фракції "Батьківщина" Сергієм Власенком  були представниками кандидата у президенти Віктора Ющенка у Верховному суді України і доводили необхідність призначення "третього туру" голосування через численні фальсифікації під час виборів. Тоді Ющенко змагався з Віктором Януковичем і переміг.

У Львові починав юридичну кар'єру, потім перебрався до Києва і у 2000 році заснував компанію "Правіс", яка згодом була перейменована на "Резніков, Власенко і партнери", потім - на Magisters.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 61
  Київська міська рада 8-го скликання: БПП — мажоритарка 61
  Не обрано
 • 2008
  Київська міська рада 6-го скликання, позачергові: Блок Катеринчука
  Обрано

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу