Фото: Гусовський Сергій

Гусовський Сергій Михайлович


Опис політика

У 2019 балотувався до Верховної Ради України як самовисуванець по одномандатному округу № 212 (частина Дарницького району м.Києва)

У 2018 році через скандал із виділенням землі родині однопартійця, Гусовського та ще 3-х депутатів виключили з партії “Самопоміч”. Тоді Гусовський та ще 17 депутатів вийшли з фракції та створили депутатську групу “Київська команда”, яку він і очолив.

У 2015-му році обраний депутатом Київської міської ради від партії “Самопоміч”, очолив одноіменну фракцію ради. 2015 також балотувався на посаду Київського міського голови від “Самопомочі”. Набрав 7,71% від загальної кількості голосів.

2014 був обраний вперше депутатом Київради від партії “Самопоміч”. Був одним з ініціаторів та авторів рішення Київради про заборону політагітації в навчальних закладах.

Під час пікету перед будівлею Київради на захист Поштової площі та Екопарку “Осокорки” Гусовський наголосив на необхідності їх збереження. Після чого, невідомі облили політика зеленкою та закидали яйцями.

Гусовський виступав за музей на Поштовій, але готовий був домовлятися із депутатською більшістю і просив депутатів голосувати за правки, які дозволяли не розривати договір із забудовником.

Є членом постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

З 2001 року - власник мережі "Ресторани Сергія Гусовського".

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: "Київ - молодіжне місто" за адресою: м.Київ, вул. Басейна, буд. 1/2, літера А, офіс №7. Телефон: 537-07-53.

Помічники-консультанти: Анфімов Володимир Євгенійович, Дідковська Катерина Дмитрівна, Савченко Олександр Михайлович.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Обʼєднання "Самопоміч"
  • Обʼєднання "Самопоміч"
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Приймальні Приймальні