Фото: Кубів Степан

Кубів Степан Іванович

Верховна Рада 9, ЄС, №12 у списку, Міністр економічного розвитку і торгівлі

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 12 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань економічного розвитку.

Перший віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі з 14 квітня 2016 до серпня 2019 року. У 2015-2016 роках був представником Президента у Верховній Раді.

У 2014 році був обраний народним депутатом 8 скликання від партії “Блок Петра Порошенка” (№59 у списку), був членом партії. З лютого до червня 2014 року очолював Національний Банк України та був членом РНБО.

З 2012 до 2014 року був народним депутатом України 7 скликання, обраним номером 23 у списку ВО “Батьківщина” як безпартійний, був головою Львівського виборчого штабу партії. Під час Євромайдану був комендантом зайнятого протестувальниками Будинку Профспілок на Майдані Незалежності у Києві.

У 2010 році був обраний депутатом Львівської обласної ради за списком “Фронту Змін”, був головою Львівської обласної організації партії та головою її фракції. Того ж року балотувався на посаду Львівського міського голови.

У 2010-2012 роках очолював Львівський обласний осередок ГО “Фронт Змін”. З 2006 до 2010 року був депутатом Львівської обласної ради за списком блоку “Наша Україна”.

З 2010 до 2012 року був членом спостережної ради банку “Львів”. З 2008 року - доцент кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська Політехніка”. З 2000 до 2008 року був головою ВАТ “Кредобанк”. До того обіймав керівні посади у банках та інших комерційних підприємствах.

У радянські роки посідав керівні посади у Львівському обкомі ЛКСМУ та Львівському обласному штабі студентських загонів, працював асистентом та лаборантом в ЛНУ ім.І.Франка.

Засновник ГО “Мистецький фонд імені Короля Данила”, є головою товариства “Меморіал” імені Василя Стуса. Член ради Торгово-промислової палати, член Ротарі-клубу “Львів”. Член Наглядової Ради ЛНУ ім.І.Франка та НУ “Львівська Політехніка”.

Закінчив математичний факультет ЛНУ ім.І.Франка, НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “фінанси”. Кандидат економічних наук.

Балотування

  • 2019
    список №12
    Верховна Рада 9-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    список №59
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №23
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2010
    список
    Львівська обласна рада 6-го скликання: Фронт змін
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Львівська міська рада - голова, 2010: Фронт змін
    Не обрано
  • 2006
    список
    Львівська обласна рада 5-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань економічного розвитку
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 4 березня 2014
    Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 100,0%
прогули 0,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • 14 квітня 2016 — ...
    Міністр економічного розвитку і торгівлі
  • 14 квітня 2016 — ...
    Перший віце-прем'єр-міністр
  • 15 січня 2015 — 15 квітня 2016
    Представник Президента України у Верховній Раді

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу