Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Арахамія Давид

Арахамія Давид Георгійович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №4 у списку

Рік народження: 1973

Опис політика

З червня 2020 керує Миколаївською облорганізацією партії “Слуга народу”.

У червні 2020-го мережу сколихнув сексистський скандал із участю голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії і його заступника Олександра Корнієнка. На оприлюдненому відео депутати нібито обговорювали свою колегу по фракції, Ірину Аллахвердієву, та вживали сексистські висловлювання. 

В лютому 2020 заявив, що погодився б пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента Росії Володимира Путіна щодо Донбасу.

У червні-липні 2019 року президент Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради ДК «Укроборонпром» та секретарем Національної інвестиційної ради.

У декларації за 2019 рік задекларував 20 млн грн готівкових коштів.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 4 у списку як безпартійний. Голова однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - член партії.

Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Також відомий під псевдонімом Давид Браун (David Braun).

З 2017 року став співзасновником ГО "Міжнародний центр стратегій безпеки та оборони".

Був співзасновником міжнародної IT-компанії “Template Monster”, зараз працює там само керівником. З 2016 року - керівник нового проекту, веб-платформи “Weblium”. До цього займався бізнес-консалтингом та маркетингом.

З жовтня 2014 року - радник міністра оборони та голова Ради волонтерів при МОУ. Очолював «волонтерський десант» в Міноборони.

З вересня - уповноважений міністра оборони з питань закупівель. З серпня - радник голови Миколаївської ОДА з питань закупівель. У березні 2014 року став співзасновником волонтерської та краудфандингової ініціативи “Народний проект”.

Закінчив економічний факультет Європейського університету. Пройшов магістерську програму "Professional management" в Open University London.

Балотування

 • 2019
  список №4
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу