Фото: Арахамія Давид

Арахамія Давид Георгійович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 4 у списку як безпартійний. Голова однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - член партії.

Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Також відомий під псевдонімом Давид Браун (David Braun).

Був співзасновником міжнародної IT-компанії “Template Monster”, зараз працює там само керівником. З 2016 року - керівник нового проекту, веб-платформи “Weblium”. До цього займався бізнес-консалтингом та маркетингом.

З листопада 2014 року - співзасновник Асоціації народних волонтерів України та куратор “волонтерського десанту” — групи волонтерів, що почали працювати в Міністерстві оборони України. З жовтня того ж року - радник міністра оборони та голова Ради волонтерів при МОУ.

З вересня - уповноважений міністра оборони з питань закупівель. З серпня - радник голови Миколаївської ОДА з питань закупівель. У березні 2014 року став співзасновником волонтерської та краудфандингової ініціативи “Народний проект”.

Є співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором "волонтерського десанту". 

Закінчив економічний факультет Європейського університету. Пройшов магістерську програму "Professional management" в Open University London.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Повʼязані публікації