Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Аллахвердієва Ірина

Аллахвердієва Ірина Валеріївна

Рік народження: 1978

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У листопаді 2022 року ВАКС змусив Офіс генерального прокурора розпочати розслідування проти Ірини Аллахвердієвої, якій подарували 20 млн грн та годинник за 310 тис. грн.

У жовтні 2019 не підтримала в комітеті законопроект про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії "Слуга народу" номером 116 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.

Директорка Миколаївської обласної дирекції ПрАТ СК "Уніка". Працювала заступницею директора з розвитку у Миколаївській філії ЗАТ АСК "ІНГО Україна" та заступницею директора Миколаївської міської страхової агенції ЗАТ "Інкомстрах".

У червні 2020-го мережу сколихнув сексистський скандал із участю голови фракції "Слуга народуДавида Арахамії і його заступника Олександра Корнієнка. На оприлюдненому відео депутати нібито обговорювали свою колегу по фракції, Ірину Аллахвердієву, та вживали сексистські висловлювання. 

Освіта: закінчила Миколаївську державну аграрну академію за спеціальністю "облік та аудит".

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Слуга народу

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу