Фото: Веніславський Федір

Веніславський Федір Володимирович


Опис політика

Від 3 червня 2019 року - представник Президента України Володимира Зеленського в Конституційному Суді України.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 88 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Викладач кафедри конституційного права України Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого. Був призначений Володимиром Зеленським Представником Президента України у Конституційному Суді України.

Очолював Харківську громадську Люстраційну палату. Брав участь у законопроектній роботі, готував висновки за справами, що перебувають у провадженні Конституційного Суду України.

У 2014 році та на проміжних виборах 2016 року балотувався до Верховної Ради 8 скликання за округом №23 (Волинська область) як самовисуванець. У 2012 році був кандидатом до Верховної Ради 7 скликання за округом № 181 (Харківська область).

У 2006 році йшов до Верховної ради 5 скликання від партії “Вперед, Україно!” (№34 у списку). У 2002 році балотувався до Верховної ради 4 скликання за округом №23 (Волинська область) як самовисуванець.

Закінчив Національну юридичну академію України ім.Я.Мудрого. Кандидат юридичних наук, доцент.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Посади Посади

  • з 3 червня 2019 - ... Представник Президента України в Конституційному Суді