Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Тищенко Микола

Тищенко Микола Миколайович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — мажоритарка 219

Рік народження: 1972

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

У вересні 2021 року - Тищенко із застосуванням сили перервав виступ Гео Лероса з трибуни парламенту.

У березні 2021 Микола Тищенко приїхав разом з іншими депутатами-"слугами" в Івано-Франківську область, щоби підтримати Василя Вірастюка, який балотується до Верховної Ради на окрузі №87. Спостерігачі ЧЕСНО повідомляють, що Тищенко вимагав журналістські посвідчення, переплутав Прикарпаття та Закарпаття, та обвинувачував Олександра Шевченка в сепаратизмі.

У червні 2020-го нардеп Гео Лерос передав матеріали в НАБУ щодо схеми розкрадання бюджету на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, де фігурують імена Тищенка та "смотрящого" за Києвом Дениса Комарницького. У жовтні Гео Лерос виклав записи розмов Комарницького і Тищенка, які підтверджують згадану схему.

У травні 2020-го Тищенка було зафіксовано при розвантаженні коробок з автомобіля Комарницького до Офісу Президента.

Під час карантину в 2020 році заклад Тищенка під назвою “Велюр” продовжував працювати, незважаючи на заборону. Його відвідували депутати, чиновники та бізнесмени. Про це повідомили журналісти Бігус.Інфо.   

У переддень річниці Чорнобильської трагедії в ефірі одного з телеканалів нардеп назвав День пам’яті Чорнобильської трагедії “дуже великим важливим святом.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 219 округу (Святошинський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як член партії. Заступник голови однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Під час парламентських виборів 2019 року Центральна Виборча Комісія винесла Миколі Тищенку попередження за проведення агітаційних заходів в органах державної влади (Святошинській РДА).

Попри законодавчу заборону політикам втручатися в освітні процеси, Тищенко взяв участь на лінійках у двох столичних школах, перевірив перебіг ремонтних робіт і завітав ще до одного навчального закладу з ревізією процесу оновлення їдальні.

Президент і власник групи компаній мережі ресторанів “Наша карта” (“Велюр”, “Рішельє”, “Сейф”, “ТургенеФ”, “Вулик”, суші-бар “Пушистый”, “Olmeca Plage”, “Три вилки”), заснованої 2007 року. Займається ресторанним бізнесом з 1998 року. 

Генеральний директор ТОВ “ВКФ «РИМІД”, співзасновник ТОВ «Компанія “Конкорд”. Співзасновник ГО “Гільдія рестораторів і підприємств громадського харчування”. Загалом є співзасновником, керівником чи має право підпису у 26 компаніях.

Брав участь у телепроектах “Танці з зірками”, “МастерШеф”, “Битва українських міст”, “Володар гори”, “Форт Байяр”, “Ігри патріотів”, з 2017 року - ведучий програми “Ревізор” на “Новому каналі”.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю “інженер-механік”. Майстер спорту України з дзюдо.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Голосування у Верховній Раді 9

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу