Фото: Тищенко Микола

Тищенко Микола Миколайович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 219 округу (Святошинський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як член партії. Заступник голови однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Президент і власник групи компаній мережі ресторанів “Наша карта” (“Велюр”, “Рішельє”, “Сейф”, “ТургенеФ”, “Вулик”, суші-бар “Пушистый”, “Olmeca Plage”, “Три вилки”), заснованої 2007 року. Займається ресторанним бізнесом з 1998 року. 

Генеральний директор ТОВ “ВКФ «РИМІД”, співзасновник ТОВ «Компанія “Конкорд”. Співзасновник ГО “Гільдія рестораторів і підприємств громадського харчування”. Загалом, є співзасновником, керівником чи має право підпису у 26 компаніях.

Брав участь у таких телепроектах як “Танці з зірками”, “МастерШеф”, “Битва українських міст”, “Володар гори”, “Форт Байяр”, “Ігри патріотів”, з 2017 року - ведучий програми “Ревізор” на “Новому каналі”. З 2008 року є Президентом Асоціації пляжного волейболу міста Києва.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю “інженер-механік”. Майстер спорту України з дзюдо.

Під час парламентських виборів 2019 року Центральна Виборча Комісія винесла Миколі Тищенку попередження за проведення агітаційних заходів в органах державної влади (Святошинській РДА).

Попри законодавчу заборону політикам втручатися в освітні процеси, Тищенко взяв участь на лінійках у двох столичних школах, перевірив перебіг ремонтних робіт і завітав ще до одного навчального закладу з ревізією процесу оновлення їдальні.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури