Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Вірастюк Василь

Вірастюк Василь Ярославович

Рік народження: 1974

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

15 червня Василь Вірастюк склав присягу у ВРУ та врешті став народним депутатом.

5 червня 2021 Велика палата Верховного суду визнала законним обрання Вірастюка нардепом і скасувала рішення попередньої інстанції щодо визнання протиправними дій ЦВК про результати довиборів на 87-му окрузі.

24 травня 2021 року Верховний суд скасував постанову ЦВК про оголошення Вірастюка депутатом.

19 травня 2021 року ЦВК назвала Вірастюка обраним депутатом від округу № 87, визнавши голосування на шести дільницях округу недійсним і встановивши результати без їх врахування: у Вірастюка 14711 голосів виборців, у його найближчого конкурента Олександра Шевченка — 13942 голосів виборців.

Процес підрахунку голосів на виборах у 87 окрузі описано в статті ЧЕСНО.

11 лютого 2021 року на з'їзді партії "Слуга народу" Вірастюка було висунуто кандидатом в народні депутати на довибори за 87-м округом Івано-Франківської області. Зареєстрований кандидатом в ЦВК 23 лютого 2021.

21 серпня 2020 отримав звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України".

Є тренером "Invictus Games: Team Ukraine" та займається реабілітацією ветеранів. 

9 листопада 2015 року Державна прикордонна служба України повідомила, що Василь Вірастюк став інспектором прикордонної служби (проходить строкову службу у Львівському аеропорту). В результаті з'ясувалося, що Василь став героєм ТБ-проєкту «Західний кордон», виробництва регіонального львівського телеканалу НТА.

З 2009 починає свою кар'єру як актор кіно. 

У 2004 році здобув перемогу на чемпіонаті світу «Найсильніша людина світу».

З 1984 по 2000 рік займався легкою атлетикою — штовханням ядра. Входив до складу збірної команди України з легкої атлетики.

Почесний президент Федерації стронгменів України. Керівник ГО ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРОФЕСІОНАЛЬНА ЛІГА СТРОНГМЕНІВ УКРАЇНИ". Фізична особа підприємець.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

У Чернігівській міськраді слідчі шукають рішення про звільнення Атрошенка — Ломако

У Чернігівській міськраді слідчі шукають рішення про звільнення Атрошенка — Ломако

26 травня близько 12:00  до кабінету в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако прийшли слідчі з обшуками. Правоохоронці станом на 18:30 понад шіст...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу