Фото: Лерос Гео

Лерос Гео Багратович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №23 у списку

Опис політика

Весною 2020 року Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Пізніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура за заявою Лероса розпочала кримінальне провадження. У свою чергу ДБР порушило кримінальну справу щодо політика-викривача.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 23 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Режисер, художник, засновник одного з найбільших міжнародних проектів “Art United Us” та ГО “Сіті-Арт”. Радник Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця та радник Київського міського голови Віталія Кличка на громадських засадах з питань культури.

Автор близько 70 муралів в Україні. Був волонтером благодійного фонду “Сестри перемоги”. Режисер низки відеокліпів для українських артистів, також режисер короткометражного фільму “A lifetime older” про Героя АТО, вчителя-медика.

Автор першої української книги про вуличне мистецтво Kyiv Street Art. Автор документального фільму про реформу поліції.

Закінчив факультет міжнародного права в Академії адвокатури України. Володар премії Best short film Міжнародного Фестивалю в Калькутті за фільм "A lifetime older", володар премії "Видатний фільм" Міжнародного кінофестивалю в Сан-Франциско.

Балотування

 • 2019
  список №23
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу