Фото: Бляшин Микола

Бляшин Микола Степанович


Опис політика

Депутат Рівненської міської ради від “Самопомочі”. У 2019 році балотувався до ВР від “Голосу”, в 2014 - від “Самопомочі” до ВР та не був обраним. У 2010 році балотувався до Рівненської міськради від УНП (Українська народна партія).

В 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області. 2015 - 2019 член Ради адвокатів України від Рівненської області. Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers).

Юрисконсульт ТОВ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВАТОН" (2002-2008 рр). В квітні 2007 року склав іспити та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і прийняв присягу адвоката.

Засновник та директор АДВОКАТСЬКОГО БЮРО "МИКОЛИ БЛЯШИНА". Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).

Повну вищу юридичну освіту отримав на правничому факультеті Національного Університету "Острозька Академія", де в 2003 році здобув вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

В цьому ж навчальному закладі в 2004 році отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою). Учасник програм Києво-Могилянської бізнес-школи. 


Балотування Балотування