Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Носенко Сергій

Носенко Сергій Михайлович

Рік народження: 1969

Опис політика

У 2019 році балотувався на посаду Президента України як безпартійний самовисуванець. Того ж року балотується до Верховної Ради 9 скликання по 223 округу (Шевченківський район міста Києва) як безпартійний самовисуванець.

На довиборах до Верховної Ради 2016 року балотувався за 151 мажоритарним округом (Полтавська область) як самовисуванець. Обіймав посаду координатора з економічних питань “Антикорупційного руху Валентина Наливайченка”, був помічником цього політика на громадських засадах у Верховній Раді 7 скликання. Очолює ГО “Розвиток”, будує по Україні мережу креативних хабів. Вважає себе консерватором та республіканцем за політичними поглядами.

З 2011 року — старший управляючий директор компанії International Investment Partners, займається стратегічним та фінансовим консалтингом, інвестуванням, антикризовим управлінням у різних сферах. Також є головою інвестиційного напряму в Global Management Consulting. У 2008 році ймовірно заснував компанію “Смайл Холдінг Україна” разом з тоді 18-річною донькою Валентина Наливайченка. Схоже, сам Наливайченко наразі працює у компанії Носенка IIP. До цього, з 1994 до 2011 року обіймав керівні посади в міжнародному фінансовому холдингу Coris Group.

Закінчив КПІ у галузі комп’ютерних наук та систем автоматизованого проектування, отримав другу вищу освіту в Українській академії зовнішньої торгівлі у сфері управління міжнародними економічними відносинами.

Офіційна передвиборча програма кандидата.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 223
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 223
  Не обрано
 • 2019
  Президент України, 2019: САМОВИСУВАННЯ
  Даних немає
 • 2016
  мажоритарка 151
  Верховна Рада 8-го скликання, проміжні: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 151
  Не обрано

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу