Фото: Бакунець Павло

Бакунець Павло Андрійович

Верховна Рада 9, Самопоміч, мажоритарка, Секретар Яворівської міської ради

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Самопоміч” за виборчим округом №122 (Львівська область) як безпартійний. З 6 грудня 2019 року - член депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Член Комітету з питань правової політики.

У 2015 році був обраний головою Яворівської міської ради від партії “Самопоміч”. У 2014-2015 роках - секретар Яворівської міськради, виконував обов'язки міського голови. Був депутатом Яворівської міської ради 6 скликання.

Керівник представництва ГО "Об'єднання “Самопоміч” у м. Яворів, співзасновник ГО “Молодь Яворівщини”.

Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, Український католицький університет та Львівську бізнес-школу.

Фігурант антикорупційних розслідувань.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: Самопоміч. Округ 122, Львівська область
    Обрано
  • 2015
    мажоритарка
    Яворівська міська рада - голова: Самопоміч
    Обрано
  • 2010
    Яворівська міська рада 6-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань правової політики

Посади

  • Період не вказано
    Секретар Яворівської міської ради
  • 15 грудня 2014 — 25 жовтня 2015
    в.о. Яворівського міського голови

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Павло Бакунець сприяв братові у безоплатному користуванні рекламними площами

  • діяльність в умовах конфлікту інтересів порушення антикорупційного законодавства

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу