Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Зубчевський Олександр Петрович
Фото: Зубчевський Олександр

Зубчевський Олександр Петрович

Рік народження: 1979

Zрадник країни

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

Екснардеп Верховної Ради 7-го скликання від КПУ.

Замах на суверенітет та територіальну цілісність України.

У вересні 2014 року МВС порушило кримінальну справу проти 24 нардепів від депутатської групи "За мир і стабільність", які брали участь в засіданні держдуми рф. Серед них був Олександр Зубчевський. У діях зазначених осіб вбачаються ознаки посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

6 березня 2013 року на засіданні комітету стався черговий конфлікт, пов'язаний з виступом Зубчевського російською мовою без перекладу. Після цього Зубчевський заявив, що поки йому не дадуть можливість вільно говорити російською мовою, він не ставитиме свій підпис на протоколах засідання комітету й вони будуть нелегітимними. 18 березня він подав до суду на Ірину Фаріон через її образливі слова, а 24 вересня Шевченківський районний суд м. Львів визнав образливими слова Ірини Фаріон на адресу Олександра Зубчевського та присудив виплатити йому компенсацію за моральну шкоду, які Зубчевський пообіцяв передати на підтримку шкіл із російською мовою навчання.

У 2013 році Зубчевський був  одним із 148 депутатів Верховної Ради України, які підписали звернення до Сейму Республіки Польща з проханням визнати геноцидом поляків події на Волині 1942-1944 років. Леонід Кравчук назвав це звернення "антигромадським, антинаціональним кроком, що може бути прирівняний до національної зради".

У 2012 році був обраний народним депутатом до ВР 7-го скликання від КПУ.

У 2010 році був обраний депутатом до Запорізької міської ради від КПУ.

З січня 2006 р.секретар Запорізького міського комітету Комуністичної партії України.

З 2005 р.член ЦК Компартії України.

З 2003 р.перший секретар Запорізького обкому Ленінського комуністичного союзу молоді України, член бюро Запорізького обкому Комуністичної партії України.

Народився 30 червня 1979 року у м. Запоріжжя.

Біографія

Народився 30 червня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 17.

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 7
 • Липень 2014 — Липень 2014
  Позафракційні
 • Грудень 2012 — Липень 2014
  Комуністична партія України

Депутатські групи

 • Верховна Рада 7
 • 2014-07-02 — 2014-11-27
  Група "За мир та стабільність"

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу