Фото: Рахманін Сергій

Рахманін Сергій Іванович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Голос” номером 8 у списку як член партії. Голова однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

З 2014 до 2019 року - ведучий програми “Гра У Класику” на телеканалі ZIK, з 2018 - "Апокриф" на "Радіо НВ". Заступник головного редактора газети “Дзеркало тижня”.

З вересня 2001 року - член Всеукраїнської комісії з журналістської етики. У 2001 році був співзасновником громадської організації “Хартія-4”. З жовтня 1998 року — редактор відділу політики газети “Дзеркало тижня”.

З 1992 до 1998 року працював репортером, кореспондентом, спецкором, заступником редактора редакції політики, редактором редакції політики, заступником головного редактора газети “Київські відомості”.

Раніше працював кореспондентом журналу “Ранок”, а також позаштатним кореспондентом київської газети “Молода гвардія”, а у 1991-1992 роках - її кореспондентом.

Автор книги “Руки, качающие колыбель демократии”, сценарію документального фільму “Незалежність.Український варіант”.

До роботи в журналістиці встиг отримати найрізноманітніший життєвий досвід: був продавцем у магазині, нічним сторожем, вантажником, фасувальником цегли на комбінаті будматеріалів.

Закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Голос

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Посади у партіях Посади у партіях

  • з 24 липня 2019 - ... Член Політичної Ради Партії Голос