Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Мошенець Олена

Мошенець Олена Володимирівна

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №56 у списку

Рік народження: 1983

Опис політика

У березні 2020-го була одною з ініціаторів законопроекту “Про лобістську діяльність”, очолювала робочу групу по напрацюванню законопроекту в Антикорупційному комітеті. 

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 56 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - членкиня партії. Заступниця голови Комітету з питань антикорупційної політики.

Засновниця ТОВ “Мап комюнікейшн груп”. Шеф-редакторка бізнес/медіа бюро “ekonomika+” та головна редакторка видання "ТОП-100. Рейтинги найбільших", заступниця головного редактора регіональної редакції інформаційного порталу delo.ua. 

З 2016 до 2018 року була заступницею головного редактора та керівницею спеціальних проектів журналу “Бізнес”, у 2013-2014 роках обіймала аналогічні посади у газеті “Капітал”.

Упродовж 2006-2013 років - працювала журналісткою та редакторкою видання “Інвестгазета”. Раніше працювала у видавництві "Бліц-Інформ".

Закінчила економічний факультет Київського національного університету ім.Тараса Шевченка. Юридичну освіту здобула в Академії муніципального управління. Випускниця Школи цифрової журналістики Києво-Могилянської академії.

Балотування

 • 2019
  список №56
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань антикорупційної політики

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу