Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Тістик Ростислав

Тістик Ростислав Ярославович

Рік народження: 1993

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 111 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань бюджету.

Підприємець, комерційний директор ТОВ “СВ”. Був представником “Команди Зеленського” у Львівській області та офіційним спостерігачем від Володимира Зеленського на виборах Президента України 2019 року у місті Львові.

З 2015 до 2018 року був головним юрисконсультом АТ “Райффайзен Банк Аваль” у місті Львові.

У 2014-2015 роках працював юрисконсультом АТ “Укрсиббанк” у місті Львові.

У 2013 році був учасником “Клубу Ділових Людей”. На той час працював менеджером зі здачі комерційної нерухомості юридичної компанії “Егіда-Львів”.

Закінчив факультет міжнародних економічних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчався у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного на військовій кафедрі.

Закінчив Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю “правознавство”.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань бюджету
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу